Vetaş Bilgi İşlem Sistemleri A.Ş. 2009 yılı başından beri Bursa Ve Güney Marmara bölgesinde SAP İş Ortağı ( Extended Business partner) olarak en yakın MRP/ERP danışmanınızdır.

Bugün, 120'den fazla ülkede 86.000'den fazla müşteri, küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarından küresel işletmelerin tekliflerine kadar her şey için SAP uygulamalarını kullanıyor.
Walldorf'tan Wall Street'e: SAP Başarı Hikayesi
1972'de kurulan SAP'nin, zengin gelişme ve inovasyon tarihi bizi gerçek bir sektör lideri haline getirmiştir. Bugün, SAP, dünya çapında 51500'den fazla insanı, 50'den fazla ülkede istihdam etmektedir. SAP, Frankfurt borsası ve New York borsası dahil olmak üzere çeşitli borsalarda “SAP” sembolü ile kote edilmektedir.
İşin Optimizasyonu için Bilgi, Tecrübe ve Teknoloji iş operasyonlarını her yönüyle güçlendiren birçok ayrıntılı çözüm sunmak için kapsamlı deneyimlerimizden faydalanıyoruz. SAP çözümlerini kullanarak,her büyüklükteki işletme, maliyetleri azaltabilir, performansı arttırabilir ve değişen iş ihtiyaçlarına yanıt vermeyi olanaklı hale getiren iş çevikliğini kazanabilir. SAP aynı zamanda, müşterilerimizin BT yatırımlarından daha fazla değer elde edebilmesini sağlayan SAP NetWeaver teknoloji platformu 'nu da geliştirmiştir.